تبلیغات

مادر بی رحم دو نوزادش را در سطل زباله انداخت

مادر بی رحم دو نوزادش را پس از تولد در سطل زباله انداخت و کشت.

به گزارش صبحانه، دادگاه کارولینا مادر بی رحمی را که دو فرزند تازه متولد شده اش را پس از تولد درون سطل زباله انداخته بود به 20 سال زندان محکوم کرد

گزارش پلیس حاکی از آن است که متهم 31 ساله دو فرزند خود را به فاصله 13 ماه از هم در خانه اش به دنیا آورد و هر نوزاد را پس ازقرار دادن در کیسه پلاستیکی درون سطل زباله انداخته تا بمیرند.

متهم پس از دستگیری و اعتراف به جنایتش مدعی شد که به همسر و مادرش گفته که نوزادان در زمان تولد مرده به دنیا آمدند و این به خاطر این بود که همسرش علاقه ای به بچه نداشت و وی به همین خاطر با کشتن فرزندانشان قصد داشت از شرشان راحت شود.

سخنگوی پلیس محلی نیز بیان کرد که با کشف اجساد نوزادان در فاصله زمانی کوتاه و در یک محدوده شهری تحقیقات برای یافتن ردی از مادر قاتلشان آغاز و در نهایت این زن شناسایی و تحویل پلیس داده شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار