تبلیغات

حادثه برای اتوبوس مشهد-بندرعباس

فرمانده پلیس راه هرمزگان در بندرعباس گفت: بدلیل خارج شدن یک دستگاه اتوبوس مسافری در ورودی حاجی‌آباد استان هرمزگان از سطح جاده 10 نفر مصدوم شدند که 8 نفر سرپایی درمان و دو نفر راهی بیمارستان شدند.

به گزارش صبحانه،فرمانده پلیس راه هرمزگان در بندرعباس گفت: بدلیل خارج شدن یک دستگاه اتوبوس مسافری در ورودی حاجی‌آباد استان هرمزگان از سطح جاده 10 نفر مصدوم شدند که 8 نفر سرپایی درمان و دو نفر راهی بیمارستان شدند.

مهدی نیکبخت افزود: دلیل حادثه بروز مشکل در سیستم ترمز اتوبوس بوده است که روز گذشته از مشهد راهی بندرعباس شده است.
فرمانده پلیس راه هرمزگان خاطرنشان کرد: حال سرنشینان اتوبوس مساعد است و 38 نفر از آنان به وسیله دیگر وسایل نقلیه راهی بندرعباس شدند و تنها دو نفر از مسافران بدلیل آسیب جزیی راهی بیمارستان شده‌اند که حال آنها وخیم نیست.
سرهنگ نیکبخت، بیان دقیق‌تر دلایل بروز حادثه را منوط به بررسی‌های دقیق‌تر کارشناسی عنوان کرد و بیان داشت: نقض در ترمز اتوبوس سبب سلب شدن توان هدایت اتوبوس توسط راننده شده است و اتوبوس از جاده خارج می‌شود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار