تبلیغات

سرقت نافرجام از مغازه نقره فروشی در تبریز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: با هوشیاری صاحب مغازه و مردم و حضور به موقع پلیس سرقت از مغازه نقره فروشی، ناکام ماند.

به گزارش صبحانه،سرهنگ هاشم شعفی در تشریح خبر فوق گفت:وپلیس استان از طریق تماسهای مردمی از سرقت نافرجام در یکی از مغازههای بدلیجات و نقره فروشی در تبریز مطلع ، که بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر شدند.

وی افزود:ربا حضور ماموران مشخص شد دو نفر با ورود به یک مغازه نقره فروشی قصد سرقت از مغازه را داشتند که با هوشیاری صاحب مغازه وسایر مردم از محل متواری شدند.

وی ادامه داد:وبا حضور پلیس اقدامات لازم جهت شناسایی و دستگیری شروع شده که اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان در خاتمه از شهروندان درخواست کرد برای پیشگیری از سرقت، مردم با خود مراقبتی از اموال و اماکن خود و استفاده از تجهیزات ایمنی از جمله دوربینهای مدار بسته، گماردن نگهبان محله، جهت برقراری نظم و امنیت و پیشگیری از جرایم بخصوص سرقت با پلیس همکاری کنند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار