تبلیغات

کاهش ۳۳ درصدی تردد خودروهای شخصی در جاده‌های کشور

معاون وزیر راه و شهرسازی از کاهش ۳۳ درصدی تردد وسایل نقلیه شخصی در جاده‌های کشور از اول آذرماه تا ساعت ۲۴ دیشب خبر داد.

به گزارش صبحانه،معاون وزیر راه و شهرسازی از کاهش ۳۳ درصدی تردد وسایل نقلیه شخصی در جاده‌های کشور از اول آذرماه تا ساعت ۲۴ دیشب خبر داد.شهرام آدم‌نژاد اظهار کرد: از روز شنبه اول آذرماه امسال قرارگاه عملیاتی کرونا محدودیت‌های تردد برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا را از طریق مدیریت هوشمند اجرایی کرد.
وی ادامه داد: در این راستا پروتکل‌ها افزایش یافت و استعلام از مسافران عملیاتی شد. بر این اساس از روز چهارشنبه (فردا) در بخش حمل‌ونقل ریلی مسافری استعلام انجام می‌شود. روز پنجشنبه 12 شرکت هواپیمایی داخلی در زمان صدور بلیت استعلام‌های مربوطه از مسافران را در خصوص بیماری کرونا انجام می‌دهند و از شنبه آینده در تمام بخش‌های حمل‌ونقل مسافری این برنامه اجرایی می‌شود.
معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: دیروز (دوشنبه) در سیستم حمل‌ونقل عمومی مسافری (اتوبوس) 61 بلیت برای مسافران کرونایی که در بازه تعیین شده نباید اقدام به سفر می‌کردند، صادر نشد.
آدم‌نژاد همچنین گفت: برآورده‌های صورت گرفته در حوزه‌های تردد شمار جاده‌ها نشان می‌دهد با اعمال محدودیت‌های تردد از اول آذرماه تا ساعت 24 دیشب تردد خودروهای شخصی 33 درصد کاهش یافته است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار