تبلیغات

زنده زنده سوختن مرد جوان در خودرویش

خودرویی در قزوین دچار آتش سوزی شد و به طرز فجیعی راننده آن سوخت و درگذشت.

به گزارش صبحانه،سهیل سلطانی درباره وقوع حادثه آتش سوزی ماشین اظهار کرد: در تماسی که در ساعت ۱۰ امروز صبح با مرکز ارتباطات فوریت‌های پزشکی استان قزوین گرفته شد ماموریتی مبنی بر آتش گرفتن ماشین در محور زیاران به طالقان اعلام شد.

رئیس فوریت‌های پزشکی استان قزوین اظهار کرد: با اطلاع وقوع حادثه سریعا آمبولانس فوریت‌های پزشکی زیاران به محل حادثه اعزام شد که پس از رسیدن به آدرس اعلام شده با صحنه ای دردناک روبرو شدند.
مصدوم و ماشین در قزوین هر دو در آتش سوختند

وی اذعان کرد: صحنه حادثه نشان می‌داد که مصدوم و ماشین هر دو در آتش سوخته بودند و تشخیص هیچ کدام برای کارشناسان فوریت‌های پزشکی و نیروی انتظامی مقدور نبود.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه علت حادثه در دست بررسی است، ابراز کرد: متوفی تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه شد، به علت دردناک بودن صحنه حادثه و تاثیر روانی آن بر خانواده متوفی از نشان دادن فیلم و عکس معذوریم

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار