تبلیغات

فرار راننده بنز پس از تصادف با پلیس موتورسوار

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت راننده خودروی بنزی خبر داد که پس از تصادف با پلیس موتورسوار از محل متواری شده بود.

فرار راننده بنز پس از تصادف با پلیس موتورسواربه گزارش صبحانه،سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد با اعلام خبر بازداشت راننده یک خودروی بنز که پس از تصادف با پلیس موتورسوار از محل متواری شده بود، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود ساعت ۱۹ شامگاه دوم آذر ۹۹، موتورسوار ضربت سرکلانتری پنجم پیشگیری تهران بزرگ در بلوار گل‌های تهرانسر مشغول گشت‌زنی بود که ناگهان یک دستگاه خودروی بنز سفیدرنگ با این پلیس موتورسوار تصادف کرد و پس از برخورد با مأمور انتظامی و واژگون شدن موتورسیکلت، از صحنه متواری شد.

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: دقایقی بعد شهروندی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد راننده خودروی بنز مذکور در حال حاضر خودرو را در مکانی مخفی کرده و این شهروند اعلام کرد که تصاویری نیز از خودروی بنز ضبط کرده بود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از بررسی بیشتر مشخص شد خودروی بنز مذکور در نمایشگاه خودرو قرار دارد که پس از هماهنگی با مقام محترم قضائی، خودرو توقیف و راننده نیز بازداشت شد.

به گفته وی، موتورسوار انتظامی نیز در جریان این حادثه، از نواحی مختلف بدن دچار آسیب جدی شد، اما حال عمومی وی خوب بوده و در حال حاضر در بیمارستان بستری است./تسنیم

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار