تبلیغات

دستگیری 570 سارق، مالخر و قاچاقچی در رعد 25

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: با تلاش ماموران پلیس پیشگیری پایتخت 570 سارق، مالخر و قاچاقچی کالا شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش صبحانه،فرمانده انتظامی پایتخت گفت: با تلاش ماموران پلیس پیشگیری پایتخت 570 سارق، مالخر و قاچاقچی کالا شناسایی و دستگیر شدند.

بیست و پنجمین مرحله طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت در 48 ساعت گذشته رقم خورد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در بیست و پنجمین مرحله طرح رعد با 333 حکم قضایی 528 نفر از سارقین و مالخران و مجرمینی که در امر سرقت منازل، اماکن، خودرو و کیف‌قاپی فعالیت داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: 35 هزار قطعه از اموال مسروقه و 168 دستگاه خودور و موتور سیکلت کشف و ضبط و برای سارقین 777 پرونده تشکیل شد.

وی با بیان اینکه 20 باند سرقت متلاشی شد، اعلام کرد: ارزش ریالی اموال مسروقه مکشوفه 8 میلیارد تومان است که خوشبختانه مالکان 87 درصد از اموال مسروقه شناسایی شدند.

سردار رحیمی افزود: 259 نفر از سارقان دستگیر شده در این مرحله سابقه‌دار هستند؛ از دستگیر شدگان سه قبضه سلاح جنگی و 47 قطعه سلاح سرد بدست آمد.

فرمانده انتظامی پایتخت به حوزه قاچاق کالا اشاره و بیان داشت: 55 پرونده کالای قاچاق تشکیل و 42 نفر از قاچاقچیان عمده و مهم شناسایی و دستگیر شدند؛ 122 هزار انواع و اقسام کالای قاچاق کشف و ضبط شد که ارزش مالی کالاهای قاچاق مکشوفه 7 میلیارد تومان است.

وی گفت: 4 باند عمده قاچاق کالا نیز شناسایی و منهدم شد.

سردار رحیمی درخصوص طرح شبانه که پیشنهاد شورای شهر تهران است اعلام کرد: فعلا با توجه به اینکه فعالیت اصناف تا پایان ماه مبارک رمضان تا سحر مجاز است مانعی وجود ندارد اما برای ادامه این فعالیت باید پیوست انتظامی، ترافیکی و امنیتی برای نقاط مختلف پیشنهاد شود که هم به نفع فروشندگان و هم به نفع مردم باشد.

منبع:فارس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار