تبلیغات

کارگری که چاه جانش را گرفت

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از حادثه‌ای گرفتار شدن کارگری در منطقه داراباد خبر داد.

به گزارش صبحانه،جلال ملکی اظهار داشت: ساعت ۱۵ عصر امروز گرفتار شدن یک کارگر دریک چاه در منطقه دارآباد ودر یک ساختمان درمانی به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی گزارش شد که بلافاصله دوایستگاه به محل اعزام شدند.


وی در ادامه اضافه کرد: در تحقیقات آتش‌نشانان مشخص شد کارگران مشغول حفر چاه فاضلاب در طبقه منفی سه مجتمع درمانی بودند و از مواد باز کننده چاه استفاده می‌کردند که گاز متصاعد شده از این مواد باعث بیهوش شدن چهر کارگر در دهانه چاه شده بود.


ملکی اضافه کرد: بلافاصله آتش‌نشانان دست به کار شدند و چهار کارگری که بر اثر گاز‌های متصاعد شده از اسید‌های چاه بازکن بیهوش شده بودن به محل امن انتقال دادند متاسفانه یکی از کارگران به دلیل استنشاق گاز‌های سمی به داخل چاه سقوط کرده بود که آتش نشانان بلافاصله وی را از چاه بیرون آورده و تحویل عوامل درمانی حاضر در محل دادند.


سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: متاسفانه کارگری که از عمق چاه بیرون آورده شد جان خود را از دست داده بود.

منبع:میزان

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار