تبلیغات

ماجرای تلف‌شدن حدود ۹۰۰۰قطعه جوجه در شیروان

رئیس سازمان جهادکشاورزی علت تلف شدن ۸۸۶۰ قطعه جوجه یک روزه را در یکی از واحدهای مرغداری شیروان تشریح کرد.

به گزارش صبحانه،رئیس سازمان جهادکشاورزی علت تلف شدن ۸۸۶۰ قطعه جوجه یک روزه را در یکی از واحدهای مرغداری شیروان تشریح کرد.

عبدالله یوسفی گفت: بر اثر قطع برق در شهرستان شیروان هشت هزار و ۸۰۰ قطعه جوجه یک روزه روز گذشته در یکی از واحدهای مرغداری تلف شد.

وی افزود: شرکت برق شماره تماس تمامی واحدهای تولیدی در حوزه کشاورزی را دارد اما قطع برق صورت گرفته بدون اطلاع رسانی بوده است.

یوسفی ادامه داد: طی امروز نیز از سوی شرکت برق مکاتبه ای مبنی بر قطع احتمالی برق انجام شده اما در این مکاتبه نقطه دقیق مکان هایی که ممکن است قطعی صورت گیرد، اعلام نشده است.

وی تصریح کرد: مرغداری مذکور دارای دستگاه موتور برق نیز بوده اما تا زمان روشن کردن آن مدتی زمان می برد و از سوی دیگر این دستگاه در هنگام روشن کردن، دچار حادثه شده بود.

این مقام مسئول تاکیدکرد: شرکت برق به منظور جلوگیری از بروز خسارت به تولیدکنندگان باید زمان و مکان هایی که برق قطع می شود را اعلام کند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار