تبلیغات

بازداشت ۸ نفر دیگر در شهرداری این شهر

دادستان عمومی و انقلاب دماوند از افزایش تعداد بازداشتی ها در رابطه با پرونده تخلفات در شهرداری آبسرد خبر داد و گفت: با افزوده شدن ۸ نفر دیگر تعداد بازداشتی ها به ۲۶ نفر رسیده است.

به گزارش صبحانه،دادستان عمومی و انقلاب دماوند از افزایش تعداد بازداشتی ها در رابطه با پرونده تخلفات در شهرداری آبسرد خبر داد و گفت: با افزوده شدن ۸ نفر دیگر تعداد بازداشتی ها به ۲۶ نفر رسیده است.

محمد تقی تقی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، از افزایش تعداد بازداشتی‌های شهرداری آبسرد خبر داد و اظهار داشت: با افزوده شدن ۸ نفر دیگر تعداد بازداشتی‌ها به ۲۶ نفر رسیده است.

تقی زاده با بیان اینکه در پرونده تخلفات مالی و ساختمانی شهرداری آبسرد رد پای ۳ عضو شورای شهر، شهردار، ۵ پیمانکار، یک دهیار و ۱۶ نفر از کارمندان شهرداری آبسرد مشهود است عنوان داشت: پیش از این شهردار آبسرد نیز دستگیر شده بود.

دادستان عمومی و انقلاب دماوند با اشاره به اینکه خط قرمز قانون دست بردن در اموال عمومی بیت المال و تخطی از قوانین است، افزود: رسیدگی به این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب دماوند به صورت ویژه در حال انجام است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار