تبلیغات

کشف جسد مرد تهرانی در کوه های سعادت آباد

پیدا شدن جسد یک مرد 80 ساله در کوه های سعادت آباد سناریوی یک پرونده معمایی را پیش روی ماموران قرار داد.

به گزارش صبحانه، عقربه ها ساعت 13:30 دقیقه دوشنبه 6 بهمن امسال چند کوهنورد برای کوهنوردی به ارتفاعات سعادت آباد رفته بودند که با جسد یک مرد در ته دره روبرو شدند.

خیلی زود ماجرای پیدا شدن جسد یک مرد به پلیس 110 ، تیمی از ماموران 164 ولنجک برای تحقیق به محل اعزام شدند و با حضور در انتهای دره با جسد مرد 80 ساله ای روبرو شدند.
پیدا شدن جسد مرد بازنشسته

بدین ترتیب ماموران در بررسی جسد مرد 80 ساله موفق به پیدا کردن کارت شناسایی اش که نشان از آن داشت این مرد بازنشسته یکی از اداره ها است و خانواده وی نیز در ادامه شناسایی شد.

تیم پلیسی در این مرحله از خانواده مرد بازنشسته اطلاع پیدا کردند که این مرد هیچ اختلاف و مشکلی با خانواده اش نداشته است.
بنا بر این گزارش، بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا جسد مرد بازنشسته به پزشکی قانونی منتقل کنند تا علت مرگ این مرد مشخص شود و تحقیقات تکمیلی در این پرونده مرموز در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار