تبلیغات

با متخلفان کشف حجاب در خودرو‌ها برخورد می‌شود


سردار حسین اشتری ظهر امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی استان فارس در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سئوالات آنان پاسخ داد.

وی با اشاره به گلایه‌مندی برخی از شهروندان مبنی بر اجرای طرح ناظر و ارسال پیامک برای صاحبان خودرو‌ها گفت: کشف حجاب جرم است و با متخلفان برخورد می‌شود، اما چنانچه افراد اعتراض داشته باشند، فرم اعتراض پر کنند تا به آن رسیدگی شود.

سردار اشتری تصریح کرد: نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است به همین منظور با متخلفان کشف حجاب برخورد می‌شود.

وی با تاکید براینکه اجرای طرح ناظر یکی از اولویت‌های ناجا است افزود: برهمین اساس چنانچه برای افراد پیامک اشتباهی ارسال شده باشد به اعتراض افراد رسیدگی می‌شود، اما اجرای این طرح ابلاغ قانون است.

فرمانده ناجا در ادامه به موضوع اولویت‌های مهم ناجا در سال جاری اشاره کرد و گفت: کشف و برخورد کالای قاچاق یکی از وظایف ناجا است برهمین اساس تا به امروز در زمینه کشفیات کالای قاچاق ۳۰ درصد رشد داشته‌ایم.

سردار اشتری بیان کرد: درباره ورود و خروج سلاح غیر‌مجاز در فضای مجازی و همچنین فضای حقیقی برخورد جدی داریم و با پلیس در ایجاد امنیت با کسی معامله نمی‌کند

سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در مراسم معرفی فرمانده انتظامی استان فارس اظهار داشت: استان فارس جایگاه مهمی در زمینه تصمیمات مهم کشوری دارد و شان مردم این استان ایجاد امنیتی مثال زدنی است و امنیت در فارس باید الگو باشد.

وی با بیان اینکه جرائم خشن در برخی از سال‌ها به ۳۵ فقره نیز می‌رسید، ولی امروز به کمتر از ۲۰ فقره رسیده است، گفت: امروز با اقتدار تمام با جرائم خشن برخورد می‌شود، زیرا برای ناجا خط قرمز امنیت شهروندان است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به امنیت افتخارآمیز امروز ایران افزود: تحرکات دشمن به ویژه آمریکا برای ایجاد ناامنی خنثی می‌شود.

سردار اشتری ایجاد ناامنی در کشور‌های سوریه و عراق را نمونه‌ای از آشوب‌گری‌های آمریکا دانست و بیان کرد: آنان به دنبال همین موضوع در ایران بودند که با اراده دستگاه‌های قضایی و امنیتی نقشه‌ها و توطئه‌هایشان خنثی شده و می‌شود.

وی با اشاره به شهادت امام جمعه کازرون و دستگیری عامل آن در کمتر از چهار ساعت افزود: این موضوع مهمی است که مردم با ناجا همکاری دارند و نیروی انتظامی در ایجاد امنیت با کسی معامله نمی‌کند.

سردار اشتری آمار کشف جرائم در فارس را رضایت‌مند دانست و گفت: امروز امنیت کشور از وضعیت مناسبی برخوردار است و اجازه نمی‌دهیم آرامش مردم مختل شود.

فرمانده ناجا با اشاره به مبارزه با کالای قاچاق افزود: برای محقق‌شدن شعار امسال با کالای قاچاق مقابله می‌کنیم و این امر از اولویت‌های مهم کشور است.

سردار اشتری با اشاره به بحث ترافیکی نیز گفت: نیروی انتظامی برنامه‌ریزی منسجم برای کاهش حوادث دارد و امروز در استان فارس با وجود ارتباط با چند استان با کاهش ۳۰ درصدی حوادث روبه‌رو بودیم.

وی با تاکید بر حمایت نمایندگان در بحث‌های بودجه‌ای از ناجا به اعتماد مردم نسبت به نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: تمامی بودجه صرف حقوق پرسنل می‌شود و حمایت از ناجا به منزله حمایت از مردم است، امروز اعتماد و اطمینان مردم به نیروی انتظامی ارتقا یافته و در این راستا تلاش می‌شود.

فرمانده ناجا با اشاره به وجود ۱۶ استان مرزی که مسئولیتش با نیروی انتظامی است، گفت: باید از ظرفیت همه فرماندهان استفاده کنیم.

به گزارش تسنیم در این مراسم سردار رهام حبیبی به مدت سه سال به فرماندهی انتظامی فارس و سردار گودرزی به عنوان جانشین فرماندهی مرزبانی منصوب شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار