تبلیغات

افشین: درخواست رضایت‌نامه‌ام را به مدیرعامل استقلال دادم

افشین: درخواست رضایت‌نامه‌ام را به مدیرعامل استقلال دادم

ورزش > لیگ برتر - مهاجم استقلال می‌گوید درخواست رضایت‌نامه خود را به مدیرعامل این باشگاه اعلام نموده است.

آرش افشین بعد از جلسه ای که در باشگاه استقلال داشت به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: امروز در باشگاه حاضر شدم و درخواست رضایت نامه خود را به آقای افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال ارائه کردم. در این جلسه آقایان منصوریان، عبداللهی و توفیقی هم حاضر بودند. در نهایت هم آقای افتخاری این درخواست من را به آقای منصوریان ارجاع داد.

او در پایان اضافه کرد: قرار است آقای منصوریان طی یکی دو روز آینده پس از بررسی شرایط، نتیجه را در این زمینه اعلام کنند. البته من در یکی دو روز گذشته با خود آقای منصوریان در این زمینه صحبت هایی را داشته ام.

 آرش افشین در نیم فصل گذشته تقریبا هیچ بازی برای استقلال انجام نداد ولی الان سایپا خواهان به خدمت گرفتن او است و این یک موقعیت خوب رای منصوریان و باشگاه استقلال است که او خودش می خواهد از تیم برود و لیست منصوریان خالی می شود و می توانند بازیکن بگیرند.

41258

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار