تبلیغات

تقدیر از ۱۱۸ نمونه کشاورزی در کشور

۱۰۲ تولیدکننده نمونه بخش کشاورزی و ۱۶پژوهشگر این بخش، امروز در سالن همایش‌های صدا و سیما با حضور وزیر جهاد کشاورزی تقدیر شدند.

به گزارش شمانیوز:افزایش عملکرد در هکتار، کاهش مصرف آب، رعایت الگوهای اقتصاد مقاومتی، رسیدن به مرز خودکفایی در تولید محصول از جمله فاکتورهایی است که برای انتخاب کشاورزان نمونه در بخش‌های مختلف لحاظ شده است. 

امسال تولیدکننده نمونه کشوری گندم آبی با برداشت 12.4 تن در هکتار، باغدار نمونه انار با برداشت 101 هزار کیلوگرم در هکتار و برنج‌کار نمونه با برداشت 11 تن شلتوک در هکتار بیشترین عملکرد را داشته‌اند. 

همچنین تولیدکننده نمونه مرغ گوشتی از استان کردستان به دلیل تولید مرغ سایز (با وزن استاندارد) با ضریب تبدیل 1.7 تن، صیاد نمونه با برداشت 14 تن میگو در هر دوره صید و تولیدکننده بذر گواهی‌شده نمونه با تولید نیم تن بذر از دستان حجتی وزیر جهاد کشاورزی لوح تقدیر گرفتند. 

تا عصر امروز به تدریج 118 کشاورز نمونه کشوری در سالن همایش‌های صدا و سیما که با حضور مدیران استانی وزارت جهاد کشاورزی، معاونان وزیر و تولیدکنندگان نمونه بخش کشاورزی در حال برگزاری است تقدیر می‌شود.

منبع:فارش

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار