تبلیغات

توضیحات همدوی کیا درباره کلاه برداری از آکادمی فوتبال کیا

توضیحات همدوی کیا درباره کلاه برداری از آکادمی فوتبال کیا

روش های کلاهبرداری از زبان مهدوی کیا

مهدی مهدوی کیا فوتبالیست غیور ایرانی درباره مسائل مختلفی صحبت کرده که یکی از عجیب ترین بخش های گفت و گو به کلاهبرداری یک فرد خاص مربوط می شود . مهدی مهدوی کیا از کلاهبرداری یک فرد خاص با سو استفاده از آکادمی فوتبال کیا صحبت کرد.

روش های کلاهبرداری از زبان مهدوی کیا – فساد های فوتبال پایه و کلاهبرداری

مهدی مهدوی کیا در بخشی از مصاحبه خود به فساد های فوتبال پایه و کلاهبرداری های عجیب و غریبی اشاره کرده است ؛ او همچنین از مربیانی شروع کرده که از والدین پول می گیرند تا بچه ها را به عضویت تیم خود قبول کنند و آن ها را روی نیمکت بنشانند ؛ از مادری که به مربی پسرش ۵ میلیون داده بود تا او در بازی مقابل آکادمی کیا فیکس باشد تا شاید بتواند چشم مربیان آکادمی را بگیرد که حتی با ۵ میلیون هم فیکس نشده است !

روش های کلاهبرداری از زبان مهدوی کیا – کلاهبرداری به روش آکادمی کیا

این ها البته خاطراتی هستند که قبلا مشابه آن ها را کم و بیش شنیده ایم . اما عمق فاجعه جایی است که موشک ایرانی داستان نمونه خون را تعریف می کند ! داستان مردی که در ترکیه پای یک لپ تاپ نشسته است و عجیب ترین روش را برای کلاهبرداری ابداع می کند . او همچنین ادعا کرده بود یکی از کانال های انتخاب استعداد ها برای آکادمی کیا است .

سیستم پذیرش هم به این ترتیب بوده که والدین باید نمونه خون فرزندشان را همراه با مبلغی پول برای او ارسال کنند تا بعد از آزمایش خون مشخص شود صاحب این خون استعداد فوتبالیست شدن و شرایط ورود به آکادمی کیا را دارد یا خیر ! این فرد با این روش عجیب پول زیادی به جیب زده و مهدوی کیا زمانی از کلاهبرداری این فرد باخبر می شود که یکی از والدین مال باخته از طریق اینستاگرام موضوع را به اطلاع او می رساند .

روش های کلاهبرداری از زبان مهدوی کیا – پاسخ مهدی مهدوی کیا به مال باخته

« اول به آن خانم گفتم آخر شما چطور باور کردید که با آزمایش خون می توان استعداد فوتبال فرد را سنجید ؟ بعد پیش خودم گفتم حالا که این اتفاق افتاده است برای کمک به این خانواده قبول می کنم فرزندشان خارج از نوبت بیاید تست فوتبال بدهد . از خانم پرسیدم بچه تان چند ساله است؟ جواب او تکان دهنده بود : دو ساله! »

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار