تبلیغات

برگزاری دوره‌های کوتاه مدت بین المللی و داخلی در دانشگاه پیام نور

سخنگوی دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه دوره های کوتاه مدت بین المللی را برای دانشجویان خارجی برگزار می کند.

محمدمحسن صدر سخنگوی دانشگاه پیام نور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به برگزاری دوره‌های کوتاه مدت بین المللی این دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه پیام نور از گستره فراوانی برخوردار است و در سراسر کشور دانشجویان زیادی در این مرکز آموزش غیر حضوری مشغول به تحصیل هستند و در همین راستا دانشگاه پیام نور آمادگی خود را برای انجام دوره‌های کوتاه مدت بین المللی در حوزه‌های مختلف اعلام کرده است. 

وی بیان کرد: دوره‌های کوتاه مدت در کشورهای منطقه از جمله هند، پاکستان و عراق با همکاری دانشگاه پیام نور و دیگر هدف اصلی آن گسترش زبان ادبیات فارسی و توسعه تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان خارجی این دانشگاه در 13 واحد بین المللی است. 

صدر ادامه داد: دوره‌های مختلف IT آموزش الکترونیکی و مجازی به صورت فشرده در طی سه ماه برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور و به جوانانی در واحدهای بین المللی این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند که این دوره‌ها با سطح کیفی بالا برخوردار می‌شود. 

وی عنوان کرد: دوره‌های کوتاه مدت مختلف در واحدهای دانشگاهی در داخل کشور برای علاقمندان و افرادی که دارای مشغله های کاری مختلفی هستند به صورت فشرده برگزار می‌شود که هدف اصلی این کار ارتقای سطح علمی افراد در حوزه‌های مختلف است. 

سخنگوی دانشگاه پیام نور افزود: دانشگاه پیام نور همیشه در آموزش حوزه‌های مختلف علمی پیشگام است و به عنوان بزرگترین دانشگاه غیر حضوری در کشور سعی می‌کند آموزش های الکترونیکی و دوره‌های مجازی را گسترش دهد.

انتهای پیام/  

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار