تبلیغات

ساز و کارهای قانون تسهیل ازدواج فراهم نیست/ مدیریت دستوری برای اجرای برخی قوانین وجود ندارد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص اجرای قانون تسهیل ازدواج، هیچ مدیریت دستوری وجود ندارد.

رسول خضری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: در خصوص اجرای قانون تسهیل ازدواج که از سال‌های پیش مصوب شد، هیچ مدیریت دستوری وجود ندارد.

وی افزود: این قانون باید برای ایجاد شرایط مطلوب و کمک به جوانان، هر چه سریعتر اجرا شود ، بنابراین در ابتدا باید ساز و کارهای عملی آن را فراهم و در نهایت با انجام تمامی برنامه های تدوین شده، شرایط را برای جوانان مساعد کنیم.

خضری با بیان این که در اجرای برخی قوانین نیز نیازمند به فرهنگ سازی هستیم، ادامه داد: به طور مثال در قانون تسهیل ازدواج با وارد کردن جوانان در بحث و تصمیم سازی ها، بسیار دقیق تر می توانیم برنامه های راهبردی را به گونه ای که اجرای موفق تری داشته باشد، تدوین کنیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث تسهیل ازدواج، تا زمانی که زمینه فرهنگی و مدیریت دستوری جدی نداشته باشیم، تمامی حرف ها درباره تسهیل شدن ازدواج و مطلوب سازی شرایط جوانان، پوچ و شعاری بیش نخواهد بود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار