تبلیغات

کلاهبرداری در سفر را بیشتر و کامل تر بشناسید+تصاویر

در این مقاله چندین ترفند جدید کلاهبرداری را بررسی می کنیم.

کلاهبرداری در سفر  

 همیشه گردشگران قربانیان خوبی برای کلاهبرداران هستند. روز به روز نیز راه های کلاهبرداری تغییر می کند و ترفندهای جدید وارد بازار می شود. در این مقاله چندین ترفند جدید کلاهبرداری  را بررسی می کنیم.

 کلاهبرداری در سفر را بیشتر و کامل تر بشناسید


پروازهای فوق العاده ارزان
مردم همیشه به دنبال پروازهای ارزان هستند. اما باید مراقب باشید زیرا بسیاری از آژانس های مسافرتی و یا سایتهای آنلاین هستند که قلابی هستند. با ارائه قیمت های ارزان شما را وسوسه می کنند.همیشه سعی کنید از آژانس های مسافرتی معتبر با قیمت معقول خرید کنید.

کلاهبرداری در سفر را بیشتر و کامل تر بشناسید

تاکسی متر کار نمی کند
این در روزهای تعطیلی که مسافران زیادی در گردش هستند و نیاز شدید به تاکسی دارند بسیار مرسوم است. معمولا کلاهبرداران در فرودگاه و یا ایستگاه قطار برای قربانی خود صبر می کنند. زمانی که عجله ی او را می بینند، تاکسی خود را پیشنهاد می دهند و در بین راه می گویند که تاکسی متر خراب است یا شکسته شده است. از این طریق پول خیلی بیشتری از مسافر به عنوان کرایه دریافت می کنند.

 کلاهبرداری در سفر را بیشتر و کامل تر بشناسید

افسران پلیس جعلی
گردشگران معمولا شایع ترین قربانیان افسران پلیس جعلی هستند. این کلاهبرداران معمولا به صورت گروهی کار می کنند و گردشگران ناآگاه را در دام خود گرفتار می کنند. کلاهبرداری آنان به این صورت است که یک نفر به شما نزدیک می شود و به شما پیشنهاداتی مانند مواد مخدر و کارهای غیر قانونی می دهد. در همین لحظه پلیس قلابی نزدیک شده و از شما پاسپورت و مدارکتان را می خواهد. شما را می ترساند و برای رهایی از شما طلب پول می کنند. شما وقتی خود را در این مخمصه می بینید به ناچار تن به خواسته ی آنان می دهید.

کوله پشتی

اخبار مرتبط:

شش روش مرسوم کلاهبرداری اینترنتی

کلاهبرداري با فريب دامداران

کلاهبرداری با ترفند مهاجرت

كلاهبرداري از 160 مسافر به بهانه سفر به سوريه

کلاهبرداری میلیاردی وکیل قلابی با سفر به استان های مختلف

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار