تبلیغات

واکنش وزیر دفاع روسیه به اظهارات «کارتر»

به گزارش افکارنیوز،

 «سرگئی شویگو» با متهم کردن «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا، به پنهان کردن حقایق درباره سوریه گفت: به کارتر توصیه می کنم در اظهارات خود بیشتر دقت کند.

این اظهارات وزیر دفاع روسیه بعد از آن بیان شد که کارتر گفته بود مشارکت روسیه در مبارزه با تروریسم در سوریه در حد صفر است.

شویگو در این رابطه گفت: ائتلاف موسوم به ضد داعش به رهبری آمریکا نه تنها هیچ سهم مثبتی در مبارزه با تروریسم در سوریه نداشته، بلکه بحران و درگیری‌ها را در این کشور عربی تشدید کرده است.

وزیر دفاع روسیه تاکید کرد که این کشور به اهداف اصلی خود در جنگ علیه تروریسم در سوریه دست یافته است.

وی افزود کمک ائتلاف آمریکا به روسیه در مبارزه با تروریسم در سوریه «در حد زیر صفر» بوده و واشنگتن هیچ پشتیبانی در این زمینه نکرده است.

وزیر دفاع روسیه تصریح کرد عدم همکاری ائتلاف امریکایی باعث شد روسیه از تمام توان خود در مبارزه با تروریسم در سوریه استفاده کند و مجبور شود ناو هواپیمابر خود را در سواحل سوریه مستقر نماید.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار