تبلیغات

شیرین کاری مسافر در ایستگاه مترو کار دستش داد+ تصاویر

این مرد که اقدام به سر خوردن بین رمپ دو پله برقی کرده بود دچار حادثه شد.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در تصاویری که به تازگی منتشر شده است سرانجام ناخوشایند شیرین کاری مسافری در یک ایستگاه مترو را نشان می دهد. این مرد در ابتدا تلاش کرد تا از پله های یک پله برقی که به سمت بالا در حرکت بود به پایین برود. وی بعد از خسته شدن تصمیم می گیرد تا با سر خوردن بین رمپ وسط دو پله برقی بقیه راه را طی کند که در لحظه آخر  به یک شی نصب شده روی رمپ برخورده کرده و به داخل پله برقی مخالف سقوط می کند. شیرین کاری مسافر در ایستگاه مترو کار دستش داد+ تصاویر

در یکی از این تصاویر در حالی که چند مسافر دیگر نظاره گر سقوط این مرد هستند در حال خندیدن مشاهده می شوند. جالب اینکه  آنها بعد از برخورد شدید این مرد به پله برقی، بی اعتنا از کنار وی عبور می کنند.

 با اینکه هنوز مشخص نیست که این مرد در اثر این حادثه دچار آسیب شده باشد اما ظاهرا تعللش در بلند شدن از زمین نشان می دهد که وی دچار جراحت و آسیب شده است.

شیرین کاری مسافر در ایستگاه مترو کار دستش داد+ تصاویر

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار