تبلیغات

تعدادی از مسافران اتوبوس نی ریز سرباز بودند

خبرگزاری مهر: در یک حادثه رانندگی که پیش از ظهر امروز جمعه در محور سیرجان- نی ریز رخ داد یک دستگاه اتوبوس مسافربری بعد از قطروئیه واژگون شد.

این اتوبوس ۲۴ مسافر داشت که از این تعداد ۱۵ نفر از سربازان پادگان شهید باکری دزفول بودند. در این حادثه رانندگی ۱۸ نفر زخمی شده که یک نفر ازآنها جان خود را از دست داد و مابقی به بیمارستان منتقل شدند.

وضعیت جسمانی راننده اتوبوس نیز وخیم گزارش شده و پزشکان از او قطع امید کرده اند. این اتوبوس در نزدیکی محلی که چندی قبل اتوبوس سربازان کرمان واژگون شده و ۲۰ نفر کشته شدند واژگون شده است.

همچنين به گزارش سايت راهور،جانشين رييس پليس راه ناجا جزئيات واژگوني اتوبوس ولوو در ني ريز فارس را اعلام كرد. سرهنگ وهاب زاده گفت: حوالي ساعت ١٠:٤٠ جمعه در كيلومتر ٤٠ محور سيرجان در شمال استان فارس يك دستگاه اتوبوس با ١٧ سرنشين واژگون شد.

وي با اشاره به اين كه در اين حادثه ٥ تن مجروح شدند گفت: اتوبوس مذكور از شيراز به كرمان درحال حركت بود كه دچار اين حادثه شد.

به گفته جانشين رييس پليس راه راهور ناجا تخطي از سرعت مطمئنه علت اين حادثه بوده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار