تبلیغات

تهران زیر صفر می رود

خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: از اواخر وقت امروز جمعه با نفوذ جرایانات شمالی بارشهایی از سواحل غرب خزر آغاز خواهد شد و این بارشها در ساعتهای آینده استانهای حاشیه دریای خزر و ارتفاعات شمالی البرز را در بر می‌گیرد.

وی ادامه داد:  پیش‌بینی می‌شود برخی بارشهای خفیف برف و باران نیز در طی ساعتهای آتی برخی مناطق شمال غرب و غرب کشور را در برگیرد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در روز شنبه نیز در برخی بخشهایی از شرق و مرکز کشور رشد ابر و بارشهای پراکنده باران و برف دور از انتظار نخواهد بود؛ البته پیش‌بینی می‌شود که در طی همین مدت باد نسبتاً شدیدی در شرق و جنوب شرق کشور به‌وقوع بپیوندد.

به گفته وظیفه در روز یک‌شنبه نیز ابرناکی در نیمه غربی افزایش می‌یابد و باران پراکنده در این مناطق آغاز خواهد شد که گستره بارشها به تدریج به آذربایجانها می‌رسد.

وی ادامه داد: از اواخر وقت روز یکشنبه بارشهای پراکنده و ابرناکی در نیمه غربی کشور کاهش می‌یابد و در روز دوشنبه نیز  بارشها غالباً روی مناطق مرکزی و نیمه شرقی کشور ایجاد می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در دو روز آتی خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهد بود و هشدارهای لازم داده شده است.

وظیفه دمای هوای امروز جمعه تهران  را هشت درجه بالای صفر دانست و گفت: صبح فردا شنبه دمای هوای استان تهران به زیر صفر می‌رسد و در روز یکشنبه نیز با دو درجه کاهش به منفی دو درجه خواهد رسید.

وی عنوان کرد: طی ساعتهای اخیر تبریز با 11 درجه زیر صفر سردترین و بندرعباس با 25 درجه بالای صفر گرمترین مراکز استانها محسوب می‌شوند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار