تبلیغات

واکنش جوانفکر به فایل صوتی منتشرشده درباره احمدی نژاد

مشاور رسانه‌ای دولت‌ احمدی‌نژاد محتوای فایل صوتی منتشر شده از سوی فردی به نام م-م را بی اساس دانست.

محتوای فایل صوتی منتشر شده درباره احمدی نژاد

علی اکبر جوانفکر در این باره اظهار داشت: مطالب مطرح شده در این نوار صوتی به حدی سخیف و فاقد ارزش است که تا کنون نیازمند اظهارنظر و تکذیب نبوده است اما از آنجا که طی روزهای اخیر به عنوان دستمایه‌ای مورد بهره برداری سوء شبکه رسانه‌ای ضد انقلاب قرار گرفته است، اینجانب مطالب مطروحه در فایل صوتی مزبور را به طور کامل تکذیب می کنم.


وی افزود: تهیه کننده این فایل صوتی ادعاهایی را در خصوص ملاقات دکتر احمدی نژاد با رهبر معظم انقلاب در شهریور ماه گذشته مطرح کرده و در آن به نام اینجانب و آقای بقایی نیز اشاره کرده است که به نظر می رسد هدف از آن، صحنه پردازی طنز آمیز در فضای رسانه‌ای باشد.

جوانفکر ادامه داد: این در حالی است که فردی به نام ر-ز با دستاویز قرار دادن این فایل صوتی به گفت‌وگو با برخی رسانه‌های ضد انقلاب پرداخته و علاوه بر آن ادعاهای بی اساسی در خصوص ارتباط سازمانی م-م با اینجانب را نیز مطرح کرده است که به هیچ‌وجه صحت ندارد و فردی با این مشخصات هرگز معاون یا مشاور بنده نبوده و سمتی نیز در دفتر دکتر احمدی نژاد نداشته است.

وی گفت: رسیدگی به این مساله از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط و برخورد قضایی با ناشران فایل صوتی مزبور، اقدامی موثر در جهت تنویر افکار عمومی و خنثی کردن شایعات متاثر از آن خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار