تبلیغات

تکذیب خبر تعطیلی کتابخانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مشاور منابع معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر تعطیلی کتابخانه مرکزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تکذیب کرد.

تکذیب خبر تعطیلی کتابخانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیبه گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ مشاور منابع  معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  خبر تعطیلی کتابخانه مرکزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تکذیب کرد.

نیکنام حسین پور در این باره اظهار داشت: خبر منتشر شده با موضوع تعطیلی کتابخانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انتقال کتاب های چاپ سنگی به انباری خارج از شهر صحت ندارد.
 
وی توضیح داد: به دلیل استهلاک و فرسودگی تاسیسات زیربنایی کتابخانه مرکزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  و احتمال وارد شدن خسارت به کتاب ها تصمیم به بازسازی و نوسازی تاسیسات زیربنایی کتابخانه گرفته شد.
 
حسین پور ادامه داد: همچنین مقرر شد که پس از بازسازی تاسیسات،نسبت به بهبود محیط کتابخانه و به روز رسانی قفسه ها و سایر ملزومات آن اقدام شود.
 
مشاور منابع معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین درباره انتقال کتاب ها گفت: برای بازسازی وتعمیرات نیاز به انتقال کتابها بود که بعد از بررسی و بازدید از چند انبار از جمله انبارهای موسسه نمایشگاه های فرهنگی و اداره پست،  تصمیم گرفته شد کتاب ها به انبار شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران در شریف آباد منتقل شود.
 
وی همچنین توضیح داد: البته تمامی کتاب های چاپ سنگی و نفیس به صور جداگانه در محلی در ساختمان وزارتخانه نگهداری می شود و این کتاب ها انتقال داده نشده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار