تبلیغات

پروانه های تجمیعی در بافت فرسوده رشد نداشته است

نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در خصوص پروانه های تجمیعی در بافت فرسوده رشدی نداشته ایم.

پروانه های تجمیعی در بافت فرسوده رشد نداشته استمحمد مهدی تندگویان نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به رشد بیش از 2 درصدی پروانه‌های تجمیعی در بافت فرسوده، اظهار داشت: تقریبا می توان گفت در این خصوص رشدی نداشته ایم.

وی افزود: بر اساس آمار به دست آمده از مناطقی که بافت فرسوده در آن ها واقع شده است، تاکنون رشدی در خصوص پروانه های تجمیعی نداشته ایم.

نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر این که صدور پروانه ساخت و ساز در شهر تهران دچار رکود شده است، گفت: این موضوع در همه مناطق 22 گانه شهر تهران وجود دارد.

تندگویان با بیان این که اتفاق خاصی نیافتاده که مردم به سمت ساخت و ساز گام بردارند، تصریح کرد: تسهیلات در نظر گرفته شده در خصوص تجمیع در بافت فرسوده تغییری پیدا نکرده و همچنین رونق و امنیتی به وجود نیامده که مردم تشویق به این امر شوند، به همین دلیل آمارهای مطرح شده درست نیست.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار