تبلیغات

تصادف وحشتناک خانم بازیگر مشهور خبرساز شد!+عکس

"پرینکا چوپرا" بازیگر بین المللی سینمای بالیوود که به تازگی بازی در فیلم سینمای "مامور سه ایکس" را پشت سر گذاشته دیروز بر اثر سقوط از ماشین در یک صحنه اکشن راهی بیمارستان شد.

به گزارش شمانیوز: "پرینکا چوپرا" بازیگر بین المللی سینمای بالیوود که به تازگی بازی در فیلم سینمای "مامور سه ایکس" را پشت سر گذاشته دیروز بر اثر سقوط از ماشین در یک صحنه اکشن راهی بیمارستان شد.

  تصادف وحشتناک خانم بازیگر مشهور خبرساز شد!+عکس

چوپرا این روزا درگیر فیلمبرداری سریال "کوانتیکو" به کارگردانی "جاشوآ سافران" بود که در حین فیلمبرداری در یکی از صحنه های اکشن از ماشین به بیرون سقوط کرد.

این در حالی است که وی اصرار داشت این صحنه را خودش بازی کرده و اجازه حضور بدلکار را نداد. پس از این تصادف وی که احتمال بروز ضربه مغزی داشت به سرعت به بیمارستان منتقل شد.

این ستاره 34 ساله بالیوود و هالیوود پس از معاینه و بستری شدن در اورژانس طبق نظر پزشکان برای درمان در بخش مراقبت های ویژه بستری شد و طبق آخرین اخبار امروز صبح حال عمومی او از سوی پزشکان مثبت اعلام شده و به احتمال فراوان مرخص خواهد شد.

پرینکا چوپرا از موفق ترین بازیگران زن سینمای هندوستان است که علاوه بر کسب جوایز فراوان در بالیوود هم اکنون به صورت جدی بازی در هالیوود را تجربه می کند.

منبع: جام نیوز

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار