تبلیغات

سهم زنان در توسعه فرهنگ رسانه‌ای سهم قاطع است+اینستاپست

شهیندخت مولاوردی:

شهیندخت مولاوردی در صفحه اینستاگرام خود عکس هایی از مراسم نخستین جشنواره زن، خانواده و رسانه را به اشتراک گذاشت.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در نخستین جشنواره زن خانواده و رسانه که صبح روز شنبه (25 دی ماه) در محل کتابخانه ملی برگزار شد حضور یافته بود، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به محتوای جشنواره زن، خانواده و رسانه گفت: این جشنواره با تمرکز در واکاوی سه مفهوم زن،خانواده و رسانه و با تاکید بر رویکرد تحلیلی به آنها برگزار شده است."

وی نوشت:

"در نخستین جشنواره زن، خانواده و رسانه؛ زنان سهم قابل توجهی در توسعه فرهنگ رسانه‌ای دارند و زنان اهل رسانه امروزه متعهد به خلق ایده و طرح اندیشه هستند. اندیشیدن و نوشتن کنشی اجتماعی و خالق مزیت‌های بسیار برای خود و دیگری است. این جشنواره با تمرکز در واکاوی سه مفهوم زن،خانواده و رسانه و با تاکید بر رویکرد تحلیلی به آنها برگزار شده است."

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار