تبلیغات

پادشاه عربستان رسماً به ایران تسلیت گفت

پادشاه عربستان ارتحال ایت الله هاشمی را با تاخیر تسلیت گفت  پادشاه عربستان، ولیعهد و جانشین ولیعهد ارتحال ایت الله هاشمی رفسنجانی را به خانواده ایشان تسلیت گفتند.
 

ملک سلمان,پادشاه عربستان
 در گزارش رسمي وزارت خارجه عربستان سعودی امده كه اين وزارتخانه “بهترین درود و احترام را به نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان همکاری های اسلامی تقدیم كرده و افتخار دارد که این پيام را همراه کند با پيام های تسلیت از سوی ملک سلمان پادشاه عربستان و نیز شاهزاده امیر محمدبن نایف ولیعهد و جانشین رئیس هیات وزیران و وزیر کشور و نیز از سوی شاهزاده امیرمحمد بن سلمان نایب دوم هیات وزیران و وزیر دفاع ، به خاندان آقای اکبر هاشمی رفسنجانی”

وزارت خارجه سعودی همچنين گفته كه از این فرصت استفاده می کند و بهترین ارزوها را برای خانواده ايت الله هاشمي دارد.

پيام تسليت پادشاه عربستان در زیر می آید:

«خاندان شریف اقای هاشمی رفسنجانی
 
سلام علیکم و رحمه الله

از درگذشت پدر شما اقای اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ایران مطلع شدیم و از همین رو مراتب همدردی و مراتب تعزیت خودمان را به شما اعلام داشته و برای آن مرحوم رحمت و برای شما صبر جمیل و ارامش تمنا داریم.
 
خادم الحرمین و الشریفین
 
سلمان بن عبدالعزیز آل سعود
 
پادشاه عربستان سعودی

منبع: عصر ایران

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار