تبلیغات

شاهین‌های شاهزاده سعودی 80 صندلی را قرق کردند +عکس

شکار با شاهین های آموزش دیده یکی از تفریحات شیوخ عرب به حساب می آید.

به گزارش صبحانه، علاقه به نگهداری از پرنده های شکاری در کشورهای حاشیه خلیج فارس موضوعی متداول و رایج است اما این بار اقدام عجیب و دور از تصور یک شاهزاده مرفه سعودی در جابجایی این پرنده در نوع خود قابل تامل  و غم انگیز بود، این مرد برای هر شاهینش بلیطی جداگانه و در مجموع هزینه 80 بلیط را پرداخت تا بتواند تمامی آنها را بصورت یکجا با خود ببرد. دیدن 80 شاهین کنار هم آن هم در حالی که بنا بر قوانین پرواز در قسمت فرست کلاس هر پرواز تنها 6 پرنده حق ورود دارند مسافران پرواز قطر را شوکه کرد.

گفتنی است؛ شکار با شاهین های آموزش دیده یکی از تفریحات شیوخ عرب به حساب می آید. پرندگانی که حداقل ارزش تقریبی هر کدام از آنها 150 میلیون تومان بوده و برحسب سن، جنس و گونه قیمتی متفاوت پیدا خواهند کرد. پرندگانی که هر کدام دارای برگه سلامت و پاسپورت مخصوص به خود هستند.

شاهین‌های شاهزاده سعودی 80 صندلی را قرق کردند +عکسشاهین‌های شاهزاده سعودی 80 صندلی را قرق کردند +عکسشاهین‌های شاهزاده سعودی 80 صندلی را قرق کردند +عکس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار