تبلیغات

ماجرای رزرو صندلی های هواپیما برای پرنده های شاهزاده عرب

گذرنامه برای پرنده های شاهزاده سعودی + تصاویر رزرو کردن صندلی های هواپیما برای شاهین و پرندگان شکاری

مجله مراحم ;  رزرو کردن صندلی های مخصوص هواپیما برای شاهین و پرندگان شکاری در کشورهای شیخ نشین خلیج فارس شایعه نیست بلکه به طور چشمگیر جریان دارد.اخیرا پس از آنکه خبر اختصاص ۸۰ صندلی هواپیما به شاهین های شاهزاده سعودی مطرح شد برخی آن را شایعه خواندند اما اکنون شبکه سی ان ان در گزارشی تایید می کند که شاهزادگان ثروتمند عرب در پروازهای کشورهایی چون قطر، امارات ، اردن و عربستان همواره صندلی هایی را به شاهین ها و پرندگان شکاری اختصاص می دهند.

اکنون در گزارش سی ان ان به اهمیت این پرندگان در کشورهای شیخ نشین صحبت شده که چطور این پرندگان می توانند همچون انسان ها گذرنامه داشته و با هواپیما سفر کنندو بهترین امکانات هوایی در اختیارشان قرار گیرد.

 

بازهای شکاری و شاهین ها به دلیل اهمیت شکار توسط این پرندگان در کشورهای شیخ نشین و علاقه شاهزادگان ثروتمند به آنها مورد توجه بسیار قرار دارند .. قدمت شکار توسط این پرندگان در ۱۵۰ کیلومتری غرب ابوظبی  به هزاران سال پیش باز می گردد.هزینه نگهداری  پرندگان شکاری بین ۲  تا ۷ هزار درهم  است .

در گذشته های دور از شکار این پرندگان برای بدست آوردن غذای  انسان ها  استفاده می شد اما امروز دیگر بحث غذا نیست و تنها تفریح و سرگرمی جایگزین علاقه زیاد به پرندگان شکاری شده است .

صاحبان این پرندگان رابطه عمیقی با این حیوانات برقرار می کنند و برای مراقبت از آنها، این پرندگان را به کلینیک های گران قیمت می برند . در هنگام پرواز نیز چشمان پرندگان برای ممانعت از پروازشان در داخل هواپیما بسته می شود . هر شاهزاده ثروتمند می تواند برای پرندگان مورد علاقه خود هواپیمایی اختصاصی فراهم کند و در سفرهایش نیز این پرندگان را با خود ببرد. شاهین ها  به شدت در کلاس های آموزشی شکار و اطاعت از صاحب خود دوره می بینند و خیال صاحبانشان از این بابت راحت است .

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار