تبلیغات

سرنوشت این کودک خاطره انگیز + تصاویر

سرنوشت این کودک خاطره انگیز + تصاویر کودک درحال مرگ حالا به مدرسه می رود! عکس کودک گرسنه نیجریه ای

مجله مراحم : در اواخر ماه ژانویه سال ۲۰۱۶، یک امدادگر دانمارکی به یک ماموریت نجات در خیابان های نیجریه رفته بود و یک کودک گرسنه را در آستانه مرگ پیدا کرد.

این لحظه که در عکسی فراموش نشدنی ثبت شد، نشان می دهد که امدادگر بطری آبی را به روی لب های این پسربچه می گیرد. یک سال بعد همان پسر بعد از بهبود کامل، مدرسه را آغاز کرد و اولین عکس او نشان می دهد که تا چه اندازه از چیزی که بود دور شده است.

«Anja Ringgren Lovén» که این پسرک را پیدا کرد نام او را به درستی «امید» نهاد.

او برای سازمانی کار می کند که کودکانی که به آن ها برچسب «جادوگر» زده می شود و اغلب توسط پدر و مادرشان شکنجه و کشته می شوند را نجات می دهند.

برخی رهبران مذهبی در نیجریه کودکان را متهم به سحر و جادو می کنند به امید اینکه راضی کردن والدین آن ها تا برای خدمات جن گیری استفاده کنند، آنجا و تیمش با پناه دادن به این کودکان با این موضوع مبارزه می کنند. نگاهی به تصاویر زیر بیندازید تا ببینید یک سال عشق و مراقبت چطور زندگی تازه ای به این کودک داده است.

 عکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ایعکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ای عکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ایعکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ای  عکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ایعکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ای عکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ایعکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ای عکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ایعکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ای  عکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ایعکس کودک گرسنه نیجریه ای , سرنوشت این کودک خاطره انگیز , سرنوشت کودک گرسنه نیجریه ای , کودک گرسنه نیجریه ای

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار