تبلیغات

پزشک قلابی پسرک چهارساله را به کشتن داد

مرگ تلخ پسر چهارساله بر اثر خوردن شربت متادون، راز کلاهبرداری‌های پزشک قلابی را فاش کرد.

به گزارش صبحانه، بامداد 27دي‌ماه امسال مأموران كلانتري 134شهرك غرب با قاضي سيدسجاد منافي‌آذر، كشيك جنايي پايتخت تماس گرفتند و خبر از مرگ مرموز پسربچه‌اي چهارساله دادند. پس از آن قاضي جنايي به همراه تيم تجسس خود را به محل حادثه كه آپارتماني در سعادت‌آباد بود رساندند و با جسد پسري چهار ساله روبه‌رو شدند كه خانواده‌اش مي‌گفتند شربت متادون مصرف كرده است.

پدر اين كودك در توضيح ماجرا گفت: چند وقتي مي‌شد كه در دام اعتياد گرفتار شده بودم اما به تازگي تصميم گرفتم مواد را ترك كنم. گاهي شربت متادون مصرف مي‌كردم و معمولا آن را در بطري آب معدني مي‌ريختم. شب حادثه پسرم تشنه‌اش بود كه همسرم به او گفت بطري آب معدني روي ميز توالت است.

همان لحظه فرياد زدم كه داخل بطري شربت متادون است و به سرعت همراه همسرم به داخل اتاق خواب رفتيم. اما كار از كار گذشته و پسرم مقداري از شربت را خورده بود. من و همسرم دستپاچه شده بوديم. براي همين سراغ يكي از همسايه‌ها كه پزشك بود رفتيم و از او كمك خواستيم.

آقاي دكتر فورا از خانه‌اش قرص زغال آورد و آن را داخل آب حل كرد و به پسرم خوراند. مي‌گفت قرص زغال مانع جذب سموم در بدن مي‌شود. وي ادامه داد: پسرم دچار حالت تهوع شديد شد و پس از آن حدود ساعت 9شب خوابيد. تصور كرديم حالش خوب شده است اما ساعت 3بامداد همسرم وقتي به اتاق پسرم رفت تا سري به او بزند، متوجه شد كه او نفس نمي‌كشد.

درحالي‌كه همسرم بي‌تابي مي‌كرد بارديگر به سراغ آقاي دكتر رفتم. اما وقتي او بالاي سر پسرم حاضر شد از ما خواست تا با اورژانس تماس بگيريم كه بعد از آن متوجه شديم پسرم جان باخته است.به‌دنبال اين حادثه، قاضي جنايي دستور بازداشت پدرپسربچه و پزشك همسايه را به‌دليل قصور و عدم‌انتقال پسربچه به مراكز درماني صادر كرد.

اگرچه آقاي دكتر در بازجويي‌ها مدعي بود كه متخصص متالوگرافي است و در يكي از بيمارستان‌هاي پايتخت كار مي‌كند اما وقتي بادستور قاضي شماره نظام‌پزشكي او تحت بررسي قرار گرفت مشخص شد كه همه حرف‌هايش دروغ بوده و او با جعل مهر پزشك، خود را درميان همسايه‌ها پزشك جا زده است.

در چنين شرايطي مأموران راهي آپارتمان وي شدند و به محض ورود با بوي تعفن و انبوهي از زباله‌ها روبه‌رو شدند كه نشان مي‌داد او در خانه‌‌اش زباله نگهداري مي‌‌كرده است. اين پزشك قلابي با مهر جعلي براي همسايه‌ها نسخه مي‌نوشت و حق ويزيت دريافت مي‌كرد. با افشاي اين حقيقت، قاضي جنايي براي وي قرار قانوني صادر كرد و تحقيقات در اين خصوص براي مشخص شدن جرايم احتمالي ديگر از سوي اين دكتر قلابي ادامه دارد.

منبع : روزنامه همشهری

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار