تبلیغات

سری جدید دورهمی از نوروز ۹۶

برنامه «دورهمی» نوروز ۹۶ روی آنتن شبکه نسیم می رود.

تصویربرداری برنامه «دورهمی» که به دلیل ساخت فیلم سینمایی مهران مدیری متوقف شد قرار است با پایان مراحل ساخت و تولید فیلم «ساعت پنج عصر» از سر گرفته شود و نوروز ۹۶ روی آنتن برود. برنامه «دورهمی» یکی از پرمخاطب ترین برنامه های شبکه نسیم بود که در طول پخش با عدم همکاری پشتیبان مالی اش کماکان روی آنتن ماند و حتی پس از توقف چند ماهه پخش به دلیل ماه محرم و صفر، مجدداً روی آنتن شبکه نسیم رفت.

حمید رحیمی نادی در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما افزود:
سری دوم دورهمی از نوروز ۹۶ روی آنتن شبکه نسیم می رود؛ در آغاز ویژه برنامه ای برای نوروز داریم و سپس برنامه عادی خود را روی آنتن می بریم. در سری جدید برنامه چند بازیگر جدید به ما اضافه شده اند و ۲۰ درصد دکورمان تغییر کرده است، اما فرم و ساختارمان به همان شکل سابق است. این سری در ۵۶ قسمت تهیه شده است و پس از پایان این قسمت ها وارد مرحله تولید فاز بعدی این برنامه می شویم. مهران مدیری اجرای دورهمی را بر عهده دارد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار