تبلیغات

راه های درمان زخم های بدن با استفاده از شکر

راه های درمان زخم های بدن با استفاده از شکر

راه های درمان زخم های بدن با استفاده از شکر 

شما می توانید برای بهبود زخم هایی که در بدنتان ایجاد می شود از شکر استفاده کنید که در دسترس ترین ماده موجود در خانه است. پژوهشگران دریافته اند شکر می تواند زخم ها را بسیار سریع تر از آنتی بیوتیک ها بهبود دهد.این مطالعه نشان داد وقتی درمان با آنتی بیوتیک و دیگر داروها موفق نیست، شکر دانه دانه ای که مستقیما بر روی زخم بستر، زخم پا و حتی عضو قطع شده ریخته می شود موجب التیام زخم می شود.

«موسی موراندو» پژوهشگر دانشگاه ولورهمپتون گفت: قند، آب را از زخم به سوی پانسمان می کشد و فرایند بهبود را تسهیل می کند، این درمان برگرفته از طب سنتی آفریقایی است.این پژوهشگر در زیمبابوه بزرگ شد و وقتی کودک بوده می دیده پدر بزرگش از شکر برای بهبود زخم و تسکین درد استفاده می کرده است.

یکی از بیماران تحت درمان با این شیوه، مردی است که یک پایش بر اثر بیماری قطع شده است.در پای این بیمار حفره ای از زخم به عمق یک انگشت ایجاد شد که به طور مطلوب بهبود نمی یافت.پژوهشگران او را تحت قند درمانی قرار دادند و پس از دو هفته اندازه زخم به طور چشمگیری کاهش یافت.تاکنون ۳۵ بیماری که تحت این درمان قرار گرفتند بهبود یافته اند و هیچ تاثیر معکوسی در آنها دیده نشده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار