تبلیغات

نیمار برای درمان از حجامت سنتی استفاده کرد

نیمار برای درمان از حجامت سنتی استفاده کردنیمار برای درمان از حجامت سنتی استفاده کرد 

به کار بردن حجامت برای ورزشکاران سرشناس دنیا می‌تواند گواهی بر خوب بودن اینکار برای سلامت بدن باشد،چراکه پزشکان دنیا نیز به انجام اینکار پیشنهاد می‌کنند. ستاره برزیلی تیم سرشناس و مطرح بارسلونا که در جام جهانی پیشین از ناحیه کمر مصدوم شده بود ،هنوز هم برای درمان کمردرد خود و کاستن از التهاب آن به کارهای درمانی می‌پردازد . تازه ترین روشی که نیمار جهت بهبود اوضاع کمر خود انجام میدهد ، بهره گیری از بادکش کردن و حجامت هست .

ستاره برزیلی بارسلونا به شیوه درمانی «حجامت بادکش» روی آورده هست.نیمار برای درمان کمر دردهای خود از شیوه خاصی بهره گیری می‌کند، شیوه اي که در یک سال جدید به شدت میان ورزشکاران متعارف شده هست؛ «حجامت بادکش».

به گزارش پارس ناز ، نیمار چند روزی هست که مدام حجامت بادکش انجام میدهد تا از دردهای همیشگی کمر خود رهایی یابد. این نوع شیوه درمانی به نیمار کمک میکند تا از التهاب رهایی یابد.

نیمار برای درمان از حجامت سنتی استفاده کرد

نیمار خود را آماده میکند تا در دیدار با اسپانیول در ترکیب بارسلونا به میدان برود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار