تبلیغات

اسپانیا حریم هوایی کاتالونیا را مسدود کرد

اسپانیا حریم هوایی کاتالونیا را مسدود کرد

مجموعه: علمی و تکنولوژی تعداد بازدید: 58 views

اسپانیا حریم هوایی کاتالونیا را مسدود کرد

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، اسپانیا با نزدیک شدن به زمان برگزاری همه‌پرسی استقلال کاتالونیا، حریم هوایی این منطقه را برای بالگردها و پروازهای سبک مسدود کرد.

مقامات هوانوردی ملی اسپانیا زمان این ممنوعیت را تا ۲ اکتبر (۱۰ مهرماه) اعلام کردند. این اقدام در راستای جلوگیری از عکس‌برداری هوایی از تظاهرات‌های احتمالی صورت گرفت.

در ادامه تظاهرات‌های گسترده در حمایت از همه پرسی استقلال، روز گذشته هم هزاران تن از دانشجویان هم به همین منظور در خیابان‌های بارسلونا تظاهرات کردند.

ترتیب دهندگان این تظاهرات اعلام کرده‌اند که حدود ۸۰ هزار نفر به این تظاهرات پیوستند. با این حال پلیس شمار شرکت‌کنندگان را ۱۶ هزار تن برآورد کرد.

همه پرسی استقلال کاتالونیا قرار است روز اول اکتبر (۹ مهرماه) برگزار شود و دولت مرکزی با اعلام غیرقانونی بودن این همه‌پرسی و تدابیری برای جلوگیری از برگزاری این همه پرسی را به کار بسته است.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار