تبلیغات

تشکیل پرونده برای ضرب و شتم معلم مدرسه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در رابطه با آخرین وضعیت پرونده دانش آموزی که معلم مدرسه را مورد ضرب و شتم قرار داده است، گفت: متهم تحت نظر است و پس از تکمیل تحقیقات نهایی با قرار مناسب آزاد می‌شود.

به گزارش صبحانه، میزان نوشت: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در رابطه با آخرین وضعیت پرونده دانش آموزی که معلم مدرسه را مورد ضرب و شتم قرار داده است، گفت: متهم تحت نظر است و پس از تکمیل تحقیقات نهایی با قرار مناسب آزاد می‌شود.

حسین سلامی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده دانش آموزی که معلم مدرسه را مورد ضرب و شتم قرار داده است گفت: متهم تحت نظر است و پس از تکمیل تحقیقات نهایی با قرار مناسب آزاد خواهد شد.


وی افزود: بدنبال تذکر انضباطی یکی از معلمان به دانش آموز، این فرد ظاهرا عصبانی شده و پس از خروج از مدرسه با یک تیغ موکت بری از پشت به معلم حمله و جراحتی را به وی وارد کرده است. مضروب بلافاصله با اورژانس به بیمارستان منتقل می‌شود.

این مقام قضایی در ادامه گفت: در پی اعلام جرم و شکایت نماینده حقوقی آموزش وپرورش جیرفت به دادسرا مبنی بر ضرب و شتم و جراحات، با ورود این قضیه دستور صدور جلب دانش آموز را صادر کرده و متهم بعد از ۴۸ ساعت در مخفی گاهش دستگیر شد.

او گفت: در این راستا پرونده قضایی تشکیل و قاضی ویژه رسیدگی به جرائم اطفال در حال رسیدگی به این پرونده است و متهم در حال حاضر تحت نظرست که پس از بازجویی و تکمیل تحقیقات با قرار مناسب آزاد خواهد شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار