تبلیغات

تشکیل پرونده برای ضرب و شتم معلم مدرسه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در رابطه با آخرین وضعیت پرونده دانش آموزی که معلم مدرسه را مورد ضرب و شتم قرار داده است، گفت: متهم تحت نظر است و پس از تکمیل تحقیقات نهایی با قرار مناسب آزاد می‌شود.

به گزارش صبحانه، میزان نوشت: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در رابطه با آخرین وضعیت پرونده دانش آموزی که معلم مدرسه را مورد ضرب و شتم قرار داده است، گفت: متهم تحت نظر است و پس از تکمیل تحقیقات نهایی با قرار مناسب آزاد می‌شود.

حسین سلامی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده دانش آموزی که معلم مدرسه را مورد ضرب و شتم قرار داده است گفت: متهم تحت نظر است و پس از تکمیل تحقیقات نهایی با قرار مناسب آزاد خواهد شد.


وی افزود: بدنبال تذکر انضباطی یکی از معلمان به دانش آموز، این فرد ظاهرا عصبانی شده و پس از خروج از مدرسه با یک تیغ موکت بری از پشت به معلم حمله و جراحتی را به وی وارد کرده است. مضروب بلافاصله با اورژانس به بیمارستان منتقل می‌شود.

این مقام قضایی در ادامه گفت: در پی اعلام جرم و شکایت نماینده حقوقی آموزش وپرورش جیرفت به دادسرا مبنی بر ضرب و شتم و جراحات، با ورود این قضیه دستور صدور جلب دانش آموز را صادر کرده و متهم بعد از ۴۸ ساعت در مخفی گاهش دستگیر شد.

او گفت: در این راستا پرونده قضایی تشکیل و قاضی ویژه رسیدگی به جرائم اطفال در حال رسیدگی به این پرونده است و متهم در حال حاضر تحت نظرست که پس از بازجویی و تکمیل تحقیقات با قرار مناسب آزاد خواهد شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار