تبلیغات

آخرین وضعیت پرونده قتل جوان مهابادی

دادستان مهاباد گفت: پرونده قتل جوان مهابادی با دقت و سرعت در حال پیگیری است.

به گزارش صبحانه، اصلان حیدری در گفت و گو با ایسنا،‌ در خصوص جزئیات پرونده قتل جوان 19 ساله مهابادی اظهار کرد: پس از دریافت گزارش مردمی مبنی بر وجود یک جسد سوخته در اطراف مهاباد در روز دوشنبه - 3 مهرماه - به پلیس 110، بلافاصله موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت و بازپرس ویژه قتل به همراه ماموران پلیس آگاهی در محل کشف جسد، حاضر شدند.


حیدری اظهار کرد: با تلاش پلیس آگاهی، دادستانی و بازپرس پرونده، قاتلانی که در قتل این جوان مشارکت داشتند در کمتر از 48 ساعت شناسایی و دستگیر شدند.


وی با بیان اینکه پرونده و انگیزه قتل در دست بررسی است تصریح کرد: قاتلین از زندان تحویل گرفته شده و تحت بازپرسی قرار دارند تا هرچه سریع تر انگیزه قتل مشخص شود.


جسد سوخته متعلق به پسر 19 ساله مهابادی است که پنجشنبه دو هفته پیش همراه با دوستانش برای تفریح از خانه خارج شده بود. جسد وی توسط چوپانی در حوالی روستای کهریز از توابع شهرستان مهاباد پیدا و به پلیس گزارش شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار