تبلیغات

نجات معجزه آسای دختر بچه ای بیمار به نام آنابل ازدست قاچقچیان در فیلیپین

نجات معجزه آسای دختر بچه ای بیمار به نام آنابل ازدست قاچقچیان در فیلیپین

نجات معجزه آسای دختر بچه ای بیمار به نام آنابل ازدست قاچقچیان در فیلیپین

دختربچه فیلیپینی توانست با کمک شخصی از چنگال قاچاقچیان نجات یابد.

در یکی از شهرهای ساحلی فیلیپین، دختربچه‌ای به نام آنابل زندگی می‌کند که از سندروم کوروزون رنج می‌برد. چشمان این دختربچه 7 ساله به طرز عجیبی از حدقه بیرون زده است.

نجات معجزه آسای دختر بچه ای بیمار به نام آنابل ازدست قاچقچیان

طبیعتا آنابل به دلیل این بیماری پلکهایش را به سختی روی هم می‌گذارد و این مساله سبب شده است که او در خوابیدن دچار مشکل شده و در نتیجه بسیار خسته شود. مادر آنابل قادر به پرداخت هزینه‌های درمانی او نیست. این موضوع سبب شد تا مادرش او را به یک باند قاچاقچی مواد مخدر بسپارد.

قاچاقچیان نیز از این موقعیت آنابل سؤاستفاده کردند و او را وادار به گدایی کردند. آنها هر روز او را کتک می‌زدند و به گریه می‌انداختند تا اشکهایش ترحم دیگران برانگیزد. این باند قاچاقچی دخترک را مرتب از این شهر به آن شهر می‌بردند تا پلیس مکان آنها را شناسایی نکند.

در یکی از همین روزها عابری که قصد کمک به آنابل را داشت، متوجه وضعیت غیرعادی او شد و تصمیم گرفت حضانت آن را برعهده بگیرد. وی با پیگیری‌هایش نه تنها موفق به اخذ سرپرستی آنابل شد بلکه حتی توانست پزشکان زیادی را برای کمک و یاری این دختربچه بی‌نوا با خود همراه کند.


tweet

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار