تبلیغات

خواص پیازچه برای سلامتی و درمان سرماخوردگی

خواص پیازچه و فواید خوردن پیازچه به همراه ساقه پیازچه را در این مطلب از سری مطالب پزشکی مجله مراحم برایتان بیان می گوئیم

خواص پیازچه برای سلامتی و درمان سرماخوردگی

خواص پیازچه و فواید خوردن پیازچه به همراه ساقه پیازچه

درمان سرماخوردگی با خوردن پیازچه

پیازچه Scallion به دلیل دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال و ضدویروس، آنفلوآنزا و سرماخوردگی را درمان میکند.

خواص پیازچه به دلیل وجود ماده ای به نام کاروتنوئید، باعث سلامت چشم میشود و ویتامین A موجود در آن بینایی را افزایش می دهد.

جلوگیری از سرطان با خوردن پیازچه

به دلیل ترکیبات سولفور موجود در پیازچه ابتلا به سرطان را کاهش می دهد و فلاوونوئیدهای پیازچه منجر به توقف آسیب به سلول ها می شود و از سرطانی شدن آنها جلوگیری میکند.
پیازچه بهترین گیاهی است که از سرطان پیشگیری می کند.

زیبایی پوست با خوردن پیازچه

خواص پیازچه منبع قوی از کلاژن است که برای سلامتی و زیبایی پوست بسیار مهم است و با خوردن این گیاه زیبایی و سلامتی پوستتان را حفظ کنید.

خواص پیازچه برای تقویت استخوان ها

این گیاه حاوی ویتامین های C و K، می باشد که استخوان ها را تقویت می کند و باعث تراکم آن می شود.

سلامتی و تقویت قلب

آنتی اکسیدان های موجود در این گیاه از آسیب رسبدن به سلول ها پیشگیری می کند و به دلیل دارا بودن ویتامین C، کلسترول و فشارخون تحت کنترل درآورده و از ابتلای به بیماری قبلی جلوگیری می کند.

همچنین ببینید: خواص پوست پیاز از خود پیاز بیشتر است +کاربرد پوست پیاز 

از بین بردن عفونت ها

ویتامین K و سولفور موجود در پیازچه باعث جریان خون و جذب شدن ویتامین B1 در بدن می شود.
این گیاه پر خاصیت باعث کم شدن استرس و ضعف می شود و قدرت و توان بدنی را افزایش داده و انرژی و نیروی لازم در طول را به فرد می بخشد.
همچنین میکروب ها و عفونت های بدن را از بین برده و بدن را ضدعفونی می کند و از ابتلا به بیماری های عفونی و میکروبی جلوگیری می کند.

خواص پیازچه

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار