تبلیغات

خواص پیازچه برای سلامتی و درمان سرماخوردگی

خواص پیازچه و فواید خوردن پیازچه به همراه ساقه پیازچه را در این مطلب از سری مطالب پزشکی مجله مراحم برایتان بیان می گوئیم

خواص پیازچه برای سلامتی و درمان سرماخوردگی

خواص پیازچه و فواید خوردن پیازچه به همراه ساقه پیازچه

درمان سرماخوردگی با خوردن پیازچه

پیازچه Scallion به دلیل دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال و ضدویروس، آنفلوآنزا و سرماخوردگی را درمان میکند.

خواص پیازچه به دلیل وجود ماده ای به نام کاروتنوئید، باعث سلامت چشم میشود و ویتامین A موجود در آن بینایی را افزایش می دهد.

جلوگیری از سرطان با خوردن پیازچه

به دلیل ترکیبات سولفور موجود در پیازچه ابتلا به سرطان را کاهش می دهد و فلاوونوئیدهای پیازچه منجر به توقف آسیب به سلول ها می شود و از سرطانی شدن آنها جلوگیری میکند.
پیازچه بهترین گیاهی است که از سرطان پیشگیری می کند.

زیبایی پوست با خوردن پیازچه

خواص پیازچه منبع قوی از کلاژن است که برای سلامتی و زیبایی پوست بسیار مهم است و با خوردن این گیاه زیبایی و سلامتی پوستتان را حفظ کنید.

خواص پیازچه برای تقویت استخوان ها

این گیاه حاوی ویتامین های C و K، می باشد که استخوان ها را تقویت می کند و باعث تراکم آن می شود.

سلامتی و تقویت قلب

آنتی اکسیدان های موجود در این گیاه از آسیب رسبدن به سلول ها پیشگیری می کند و به دلیل دارا بودن ویتامین C، کلسترول و فشارخون تحت کنترل درآورده و از ابتلای به بیماری قبلی جلوگیری می کند.

همچنین ببینید: خواص پوست پیاز از خود پیاز بیشتر است +کاربرد پوست پیاز 

از بین بردن عفونت ها

ویتامین K و سولفور موجود در پیازچه باعث جریان خون و جذب شدن ویتامین B1 در بدن می شود.
این گیاه پر خاصیت باعث کم شدن استرس و ضعف می شود و قدرت و توان بدنی را افزایش داده و انرژی و نیروی لازم در طول را به فرد می بخشد.
همچنین میکروب ها و عفونت های بدن را از بین برده و بدن را ضدعفونی می کند و از ابتلا به بیماری های عفونی و میکروبی جلوگیری می کند.

خواص پیازچه

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار