تبلیغات

کشف 65 دستگاه ماینر در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف ۶۵ دستگاه ماینر (دستگاه استخراج ارز دیجیتال) قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در اصفهان خبر داد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ محمدرضا خدادوست اظهار داشت: پس از وصول اخباری مبنی بر نگهداری تعدادی دستگاه ماینر قاچاق در یک کارگاه، بررسی موضوع در دستور کار ماموران امنیت عمومی کلانتری ۳۳ اصفهان قرار گرفت.

وی گفت: ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع هماهنگی های لازم قضائی برای جمع آوری این دستگاه ها را انجام دادند.

سرهنگ خدادوست با اشاره به اعزام اکیپی از ماموران مجرب و کاردان به همراه نماینده حقوقی اداره برق به محل مورد نظر بیان داشت: در بازرسی از محل تعداد ۶۵ دستگاه ماینر (دستگاه استخراج ارز دیجیتال) قاچاق که در محل نصب شده و در حال فعالیت بودند کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان ارزش ریالی دستگاه های کشف شده را طبق نظر کارشناسان مربوطه سه میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: مالک در محل حضور نداشت که شناسایی شده و پس از دستگیری به منظور انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل می شود.

منبع:مهر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار