تبلیغات

۴۰ مدل ترکیب رنگ موی بلوند برای انواع رنگ پوست

آنچه در این مطلب خواهید خواند

اکثر ما از خودمان می پرسیم آیا با رنگ موی بلوند خوب بنظر می رسیم؟ آیا موهای بلوند خودمان را با ایجاد هایلایت بیاراییم یا بیرنگ کردن تره های موی تیره خود به سمت بلوند روشن حرکت کنیم، بعضی از رنگ های مختلف و تکنیک های رنگ آمیزی برای انتخاب وجود دارد که این تنوع سایه ها بهترین بخش در مورد رنگ موی بلوند است. در زیر، ما لیستی از مدل های رنگ موی بلوند را به شما پیشنهاد می کنیم. لطفا با ما همراه باشید

40 مدل ترکیب رنگ موی بلوند برای انواع رنگ پوست

40 مدل ترکیب رنگ موی بلوند

رنگ موی بلوند مات اگر دارای پوست با تناژ رنگ متوسطی هستید این رنگ برای شما عالی است. این رنگ گرم، طبیعی و پرجلاست. رنگ بلوند مات مناسب افراد سبزه که می خواهند موهای با رنگ روشن داشته باشند، است.

رنگ موی بلوند مات

هایلایت بلوند هایلایت های سرد بلوند مناسب موهای رنگی روشن است. این هایلایت ها بعد و حجم را به موها می افزایند. اگر می خواهید این ظاهر جذاب را امتحان کنید تناژهای سرد را به بخش های میانی موهایتان بیافزایید.

رنگ موی هایلایت بلوند

رنگ موی بلوند نقره ای این سایه نقره ای مناسب برای زنان با چهره های متوسط تا تیره و چشم های تیره تر است. اگر شما به دنبال یک رنگ موی مناسب تابستان هستید این یکی از آنهاست.

رنگ موی بلوند نقره ای

رنگ موی بلوند عسلی رنگ موی بلوند عسلی خالص و بی نظیر بنظر می رسد. داشتن یک تره ای گیسوی عسلی شما را جذاب نشان می دهد. پس آماده باشید تا توجه زیادی را به خود جلب کنید!

رنگ موی بلوند عسلی

رنگ موی بلوند روشن بهترین چیز در مورد این رنگ جذاب این می باشد که با هر تناژ پوستی فوق العاده بنظر می رسد. برای این سایه، تناژ های سرد را به یک پایه بلوند طلایی اضافه کنید. این رنگ دوست داشتنی با اضافه کردن بافت به موهای شما، باعث می شود که آنها پرپشت و سالم بنظر برسند.

رنگ موی بلوند روشن

رنگ موی بلوند طلایی این سایه طبیعی مخلوطی از تناژهای گرم عسلی و طلایی است. این رنگ طبیعی، گرم می باشد و مناسب برای زنان با رنگ پوست تیره است.

رنگ موی بلوند طلایی

رنگ موی بلوند کاراملی این یکی از گرم ترین سایه های بلوند است. رنگ موی بلوند کاراملی مناسب برای تناژ های پوست متوسط و تیره است. با چند بابیلیس(babylights )، می توانیم آن را مناسب با تناژ پوست، روشن تر کنیم.

رنگ موی بلوند کاراملی

رنگ موی بلوند متوسط اگر چشم سبز یا قهوه ای دارید، این رنگ را امتحان کنید. برای داشتن بلوند متوسط، از یک پایه طلایی با رنگ های گندمی سرد استفاده کنید.

رنگ موی بلوند متوسط

رنگ موی بلوند توت فرنگی اگر مویتان به طور طبیعی دارای تناژ گرم است. رنگ موی بلوند توت فرنگی یک رنگ دوست داشتنی برای آن است. این رنگ مکمل موهای کوتاه و بلند است. شما فقط باید بدانید در مورد ظاهر حسادت برانگیزی که این رنگ برای شما ایجاد می کند، چه کار کنید.

رنگ موی بلوند توت فرنگی

رنگ موی بلوند طبیعی موهای رنگ شده با بلوند طبیعی طوری هستند که به نظر می رسد شما با آن متولد شده اید. بسته به تناژ پوستتان شما می توانید آن را روشن تر یا تیره تر انتخاب کنید تا طبیعی تر بنظر برسد. اضافه کردن بعضی از تناژهای سردتر موهای شما را حجیم نشان می دهد.

رنگ موی بلوند طبیعی

رنگ موی بلوند شنی اگر شما در حال برنامه ریزی برای صرف وقت زیادی در ساحل هستید، این یک مدل موی تابستانی کامل است. بلوند طلایی و سرد که به صورت رگه هایی روی موهای شما دیده می شود، بی نظیر به نظر می رسد. مخلوطی از رنگ های گرم و خنک که برای هر تناژ پوستی مناسب است.

رنگ موی بلوند شنی

بلوند نقره ای متوسط این رنگ ایده آل برای ماه های زمستان است. رنگ موی بلوند نقره ای متوسط به خوبی با رنگ های تیره و سردی که معمولا در زمستان پوشیده می شود جفت می گردد. این رنگ مناسب زنان دارای پوست متوسط است.

رنگ موی بلوند نقره ای متوسط

رنگ موی بلوند با هایلایت اگر یک بلوند طبیعی هستید و به دنبال یک تغییر کوچک در موهایتان هستید، از هایلایت استفاده کنید. برخی از رنگ های گرم و سرد را به موهای خود اضافه کنید تا به آنها حجم داده و آنها را سرزنده کنید. در صورت تمایل، می توانید سبک هایی مانند بالیاژ را که از بخش های میانی موهایتان هایلایت می کند را امتحان کنید.

رنگ موی بلوند با هایلایت

رنگ موی تیره با هایلایت بلوند برای زنانی که نمی خواهند موی خود را کاملا بلوند کنند. می توانند از هایلایت های بلوند استفاده کنند. قبل از امتحان ابتدا چند تره مو را هایلایت کنید. اگر دوست داشتید می توانید تمام موهایتان را رنگ کنید.

رنگ موی تیره با هایلایت بلوند

رنگ موی بلوند قرمز انتخاب های زیادی برای ترکیب قرمز و بلوند وجود دارد. در حالی که ترکیب کردن این رنگ کار جسورانه ای است. شما می توانید از استایل آمبره که به بلوند محو می شود و یا از بالیاژ و یا حتی هایلایت استفاده کنید.

رنگ موی بلوند قرمز

هایلایت بلوند نقره ای این یکی دیگر از مدل موهای زمستانی شگفت انگیز است. این رنگ مناسب برای موهای تیره با تناژ سرد است. این هایلایت به خوبی با پوست های تناژ متوسط جفت می شود.

رنگ موی هایلایت بلوند نقره ای

رنگ موی بلوند کامل اگر موی روشن دارید می توانید از سایه های روشن تر بلوند استفاده کنید. این تناژ سرد در ترکیب با رنگ های بلوند کودکانه (baby blonde) باعث می شود این سبک تابستانی کامل باشد.

رنگ موی بلوند کامل

هایلایت بلوند عسلی تناژ های عسلی را با موهای قهوه ای گرم برای رسیدن به هایلایت های بلوند عسلی ترکیب کنید. این رنگ برای زنان با رنگ پوست متوسط تا تیره مناسب است.

رنگ موی بلوند کامل

رنگ موی بلوند سرد اگر شما می خواهید از پلاتینی استفاده کنید اما آن کمی بیش از حد برای شما شدید است. در اینجا یک خویشاوند نزدیک آن را معرفی می کنیم. این نوع مدل رنگ مو بلوند سرد به نظر می رسد ولی بسیار زیباست.

رنگ موی بلوند سرد

رنگ موی بلوند دودی تیره این سایه تیره با تناژ سرد بر روی همه ای پوست ها شگفت انگیز به نظر می رسد. شما می توانید به آرایشگرتان بگویید که رنگ کردن را طوری انجام دهد که رنگ بلوند در پایین موها برجسته تر و دارای یک گذار صاف باشد. به این ترتیب موهایتان پرجلا بنظر می رسد.

رنگ موی بلوند دودی تیره

رنگ موی بلوند طلایی تیره رنگ موی بلوند طلایی تیره در تمام تناژهای پوست شگفت انگیز به نظر می رسد. بیانسه هنرپیشه آمریکایی نمونه کاملی از کسی می باشد که این رنگ با کلاس و باوقار را استفاده می کند.

رنگ موی بلوند طلایی تیره

رنگ موی بلوند کثیف بلوند کثیف قدیمی ترین رنگ در طول زمان بوده است. این بلوند مخلوط شده با برخی از رنگ های طلایی است. این رنگ مو توسط زنانی با پوست روشن و متوسط استفاده می شود.

رنگ موی بلوند کثیف

بلوند مات با هایلایت موهای خود را به صورت بلوند عمیق (بلوند مات، تقریبا قهوه ای روشن) رنگ کنید.   سپس آن را با هایلایت های روشنتر جلوه ببخشید.

رنگ موی بلوند مات با هایلایت

رنگ موی بلوند زرد اگر شما به دنبال رنگ خاصی هستید، این رنگ مناسب شماست. اگر هیچکدام از سایه های طبیعی و معمولی بلوند را نمی پسندید این رنگ را انتخاب کنید.

رنگ موی بلوند زرد

رنگ موی بلوند قهوه ای رنگ موی قهوه ای یا بلوند قهوه ی، بلوندی می باشد که متمایل به قهوه ای است. اگر به دنبال یک تغییر ظریف برای تیره تر شدن هستید یا به دنبال یک سایه تیره تر بلوند هستید، این رنگ را انتخاب کنید.

رنگ موی بلوند قهوه ای

رنگ موی بلوند روشن دلبری، زرق و برق و پرجلا، اینها کلماتی هستند که زمانی که به این رنگ نگاه می کنید به ذهن می آیند. این رنگ مناسب برای زنان با چهره ها و چشمان روشن است.

رنگ موی بلوند روشن

رنگ موی بلوند وانیلی میشل ویلیامز را تصور کنید. برای داشتن یک تاج از این موهای بلوند، همانطور که توسط سلبریتی های مشهور مو توصیه می شود. بهتر این که موهایتان را کوتاه نگه دارید زیرا ریشه ها به طور منظم نیاز به رنگ دارند. اما ارزشش را دارد!

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار