تبلیغات

هشدار سازمان هواشناسی درباره رگبار و باد شدید

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای وقوع رگبار گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی را طی امشب (۲۴ مهرماه) برای جنوب کشور پیش‌بینی کرد.

به گزارش صبحانه، سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای وقوع رگبار گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی را طی امشب (۲۴ مهرماه) برای جنوب کشور پیش‌بینی کرد.

دراطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است: رشد ابرهای همرفتی در بعدازظهر و اوایل امشب (۲۴ مهرماه) موجب وقوع رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در مرکز و جنوب غرب کرمان، نوار شرقی فارس و شمال و نوار غربی هرمزگان می‌شود.

در پی این وضعیت احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل‌ها و برخورد صاعقه وجود دارد بنابراین به مردم توصیه می‌شود احتیاط لازم را هنگام تردد و یا توقف در حاشیه مسیل‌ها و رودخانه‌ها و مناطق کوهستانی به عمل آورند.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار