تبلیغات

توصیه وزیر کشور به زائران اربعین

وزیر کشور با بیان اینکه حدود ۶۰ درصد از زوار با وسیله شخصی به مرزها برای راهپیمایی اربعین مراجعه کرده‌اند، به زوار توصیه کرد به محض رسیدن به خودروهای خود سریعا رانندگی نکرده و در اماکن مشخص چند ساعتی استراحت کنند.

توصیه وزیر کشور به زائران اربعینبه گزارش صبحانه،عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز(شنبه) با حضور در محل سازمان راهداری و حمل و‌نقل جاده ای کشور، از مرکز مانیتورینگ راههای کشور نیز بازدید کرد.

رحمانی فضلی در این بازدید با تسلیت ایام اربعین حسینی، اظهار کرد: با هماهنگی و‌همدلی و همکاری دستگاه‌های اجرایی، مردم خوبمان و زوار توفیقات مهمی در مراسم اربعین امسال داشته‌ایم. بیش از یک میلیون و پانصد هزار نفر زائر نسبت به سال قبل داشته ایم. قطعا موانعی بوده که برای رفع موانع اقدام می‌کنیم.

وزیر کشور تاکید کرد: هیچ مشکلی در حوزه تردد، خدمات و امنیت نداشته‌ایم؛ البته این بدان معنا نیست که کاستی‌ها نباشد که برای رفع آن‌ها اقدام می کنیم.  

وی ادامه داد: یکی از نگرانی‌های ما برای برگشت زوار بود که در زمان ازدحام بازگشت بتوانیم هماهنگی‌های لازم را انجام دهیم. در این بخش با مدیریت، برنامه‌ریزی، تکنولوژی و علم در کنار مسئولیت پذیری شاهد روانی جاده‌ها و کم خطر بودن آن‌ها بودیم.

وی در ادامه از رانندگان اتوبوس، خلبانان و همه رانندگان جاده‌ای، کارکنان راه و شهرسازی و وزیر راه و معاونینش تشکر کرد.

وزیر کشور گفت: حدود ۶میلیون و دویست هزار نفر تردد داشته‌ایم ؛ این آمار رکوردهای جدیدی است که نشان‌دهده قدرت و قوت برنامه ریزی است.

وی یادآور شد: ما وارد کشور دیگری می‌شویم و با قوانین و مقررات آنان مواجهه هستم، کشور عراق همکاری‌های خیلی خوبی داشت؛ اما  زیر ساخت‌هایی هم لازم  است که با همکاری در آینده آن‌ها را هم حل می‌کنیم.

وزیر کشور خطاب به زائرین، گفت: توصیه می کنم پس از زیارت، زوار سریع بازگردند. حدود ۶۰ درصد از زوار با وسیله شخصی رفتند، بنابراین به محض رسیدن به ماشین‌هایشان سریع رانندگی نکنند. جا و مکان و خدمات مهیا شده چند ساعتی استراحت کنند./فارس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار