تبلیغات

معنی اسم برسام – معنی برسام – نام پسرانه فارسی

آنچه در این مطلب خواهید خواند

یکی از نام  های اصیل و زیبای پسرانه فارسی برسام است. این نام در زبان فارسی، آتش بزرگ، نام یکی ازسرداران یزگرد ساسانی، بیان شده است. شما عزیزان همراه در ادامه می توانید با دیگر معانی و فراوانی و اسم های مشابه این نام پسرانه فارسی آشنا شوید پس تا پایان همراه ما باشید.

معنی اسم برساممعنی اسم برسام

معنی اسم برسام

معنی اسم برسام یکی از نام های اصیل پسرانه فارسی برسام است. معنی اسم برسام در زبان فارسی نام یکی از سرداران یزگرد ساسانی،نام یکی از سرداران یزگرد ساسانی، از نام های شاهنامه، فرزند بیژن فرمانروای سمرقند که با یزدگرد جنگید.گفته شده است. ریشه اسم برسام

نوع: پسرانه

ریشه اسم: فارسی،

معنی: آتش بزرگ مرکب از بر (مخفف ابر) + سام (آتش)، نام یکی از سرداران یزگرد ساسانی،نام یکی از سرداران یزگرد ساسانی، از نام های شاهنامه، فرزند بیژن فرمانروای سمرقند که با یزدگرد جنگید.

فراوانی اسم برسام

فراوانی نام برسام برابر با  4425 می باشد.

اسم های مشابه برسام

رسام، ابرسام، سام، براهام، فرسام، آرسام، بهرام، بسطام، بامداد، آرتام، آرشام، آرام

اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای برسام میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به این نام فارسی اشتراک بگذارید.

معنی اسم برسام – معنی برسام – نام پسرانه فارسی

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا 5 مشخص کنید!!

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار