تبلیغات

معنی اسم بهنام – معنی بهنام – نام پسرانه فارسی

آنچه در این مطلب خواهید خواند

یکی از نام  های اصیل و زیبای پسرانه فارسی بهنام است. این نام در زبان فارسی،دارای نام نیک، خوش نام، بیان شده است. شما عزیزان همراه در ادامه می توانید با دیگر معانی و فراوانی و اسم های مشابه این نام پسرانه فارسی آشنا شوید پس تا پایان همراه ما باشید.

معنی اسم بهناممعنی اسم بهنام

معنی اسم بهنام

معنی اسم بهنام یکی از نام های اصیل پسرانه فارسی بهنام است. معنی اسم بهنام در زبان فارسی دارای نام نیک، خوش نام، گفته شده است. معنی اسم بهنام در لغت نامه دهخدا و فارسی  نیک نام. خوشنام، نام نیک و خوب، شهرت خوب. بهنام در گویش مازنی بیماری های درمان ناپذیر تعریف شده است. افراد مشهور با نام بهنام بهنام آذرمجیدی که در اردبیل به دنیا آمد. وی قهرمان سابق وزنه برداری ایرانی است. او در حال حاضر در آمریکا زندگی می کند بهنام آژنگ استاد دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه رایس در هیوستون و عضو ارشد مؤسسه مهندسان برق و الکترونیک است. بهنام ابوالقاسم پور در 2  شهریور 1352 در تهران به دنا آمد. او از بازیکنان سابق فوتبال ایران است بهنام احسان پور در بهمن ماه 1370 در بهشهر مازندران به دنیا آمد. ایشان یکی از کشتی گیران ایران بوده است. بهنام بانی خواننده معروف  ایرانی است. که در 11 مهر سال 1366 در دامغان به دنیا آمد. وی در ۸ سالگی قاری قرآن در صف مدرسه بود و از همان کودکی آرزوی خوانندگی و کنسرت را در سر داشت. بهنام بهزادی  کارگردان، فیلمنامه نویس، تدوینگر و تهیه کننده ایرانی است. ریشه اسم بهنام

نوع: پسرانه

ریشه اسم: فارسی،

معنی:دارای نام نیک، خوش نام،  نام نیک و خوب، شهرت خوب

فراوانی اسم بهنام

فراوانی نام بهنام برابر با 110693 می باشد.

اسم های مشابه بهنام

بهکام،بهرام، بهداد، مهراب، مهران، مهداد، بامداد، رهام، مهام،مهبد

اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای بهنام میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به این نام فارسی اشتراک بگذارید.

معنی اسم بهنام – معنی بهنام – نام پسرانه فارسی

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا 5 مشخص کنید!!

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار