تبلیغات

عامل انتشار تصاویر غیراخلاقی در اینستاگرام دستگیر شد

رئیس پلیس فتا شرق استان تهران از دستگیری عامل انتشار تصاویر غیر اخلاقی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، خبر داد.

به گزارش صبحانه،رئیس پلیس فتا شرق استان تهران از دستگیری عامل انتشار تصاویر غیر اخلاقی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، خبر داد.
سرهنگ رضا ملوکی در تشریح این خبر افزود: در راستای ارتقاء امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه و رصد فضای مجازی، یک پیج غیراخلاقی در شبکه اجتماعی اینستا گرام شناسایی شد که اقدام به انتشار عکس و فیلم‌های غیراخلاقی در فضای مجازی می‌کرد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: بعد از اقدامات تخصصی و فنی‌ تیم کارشناسان پلیس فتا، متهم مورد شناسایی قرار گرفت و برای بررسی بیشتر با هماهنگی مقام محترم قضایی به این پایگاه پلیس دعوت شد.
این مقام مسئول افزود: متهم پس از مشاهده مستندات و ادله جرم بلافاصله به بزه انتسابی اعتراف کرد و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
سرهنگ ملوکی عدم آگاهی از قوانین جرایم رایانه‌ای را یکی از دلایلی اصلی این نوع جرایم عنوان کرد و گفت: ضرورت دارد افراد، آگاهی کافی از این نوع فضاها کسب کنند  زیرا برخی از آسیب های فضای مجازی غیرقابل جبران است.
رییس پلیس فتا شرق استان تهران از شهروندان خواست: در صورت مشاهده موارد مشکوک جهت ثبت گزارش می‌توانند از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir اقدام کنند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار