تبلیغات

خودکشی زن اهوازی از روی پایه برق

زن 30 ساله اهوازی از روی پایه برق اقدام به خودکشی کرد.

به گزارش صبحانه،خودکشی زن 30 ساله اهوازی از روی پایه برق امروز رخ داد و آتش نشانان را به محل حادثه کشاند. خودکشی زن اهوازی باعث شد تا آتش نشانان دست به کار شوند و او را از خودکشی نجات دهند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: خانم 30 ساله ایی که به قصد خودکشی بالای پایه برق رفته بود با مشاوره آتش نشانان از خودکشی منصرف شد.
خودکشی زن اهوازی در خیابان کوی ملت 19

ابراهیم قنبری امشب ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: عصر امروز 30 خرداد ساعت 18:19 دقیقه طی تماس شهروندی با سامانه 125 سازمان، اقدام به خودکشی خانم 30 ساله اطلاع رسانی شد.

او با بیان اینکه این حادثه در منطقه کوی ملت خیابان 19 اقبال اتفاق افتاد، گفت: آتش نشانان سریعا در محل حاضر شدند و مشاهده کردند که خانم 30 ساله از پایه بتنی برق بالا رفته و قصد خودکشی دارد‌.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان افزود: آتش نشانان با مشاوره و گفت و گو با خانم جوان، او را از خودکشی منصرف و به پایین منتقل کردند

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار